333Print TPU95A Пластик для 3D друку 1кг

Категория: 

   333Print TPU95A - еластичний філамент для 3D-друку на основі термопластичного поліуретану (TPU) із твердістю 95A за Шором. Матеріал поєднує високу гнучкість, пружність та зносостійкість, що робить його чудовим вибором для друку деталей, які повинні витримувати постійні деформації, удари та механічні навантаження.

TPU 95A має властивості, близькі до гуми, зберігаючи при цьому міцність та довговічність інженерного пластику. Надруковані вироби добре витримують згинання, стискання та розтягування, повертаючись до початкової форми після навантаження.

Матеріал має високу стійкість до стирання та хорошу хімічну стійкість до олив, бензину, спиртів та багатьох інших речовин. Завдяки цим властивостям TPU широко використовується для друку демпферів, ущільнювачів, амортизуючих елементів, чохлів, коліс та інших функціональних деталей.

TPU є гігроскопічним матеріалом, тому перед друком обов’язково потрібно просушувати філамент для досягнення стабільних результатів та високої якості поверхні.

Характеристики:

  • Тип: TPU 95A для 3D-друку;
  • Матеріал: термопластичний поліуретан (TPU);
  • Твердість: 95A за Шором;
  • Діаметр: 1.75 мм (±0.02 мм);
  • Вага нетто: 1 кг;
  • Колір: чорний;
  • Температура друку:
    • рекомендовано 195–205°C при 20–40 мм/с;
  • Температура столу: 50–60°C або без підігріву;
  • Метод друку: FDM;
  • Властивості:
    • висока еластичність;
    • хороша пружність;
    • стійкість до стирання;
    • висока зносостійкість;
    • хороша міжшарова адгезія;
    • хімічна стійкість;
  • Особливості:
    • добре витримує згинання та деформації;
    • стійкий до олив, бензину та спиртів;
    • підходить для функціональних деталей;
  • Сумісність:
    • Bambu Lab;
    • Creality;
    • Prusa;
    • Anycubic;
    • інші FDM 3D-принтери з філаментом 1.75 мм;
  • Призначення:
    • демпфери;
    • ущільнювачі;
    • амортизатори;
    • чохли;
    • колеса;
    • автокомпоненти;
    • спортивні товари;
    • функціональні гнучкі деталі.

Рекомендації щодо друку:

  • Перед друком обов’язково висушити філамент;
  • Бажано використовувати екструдер із коротким шляхом подачі (Direct Drive);
  • Для TPU рекомендується друк на невисоких швидкостях для стабільної подачі матеріалу.

Застереження: Виробник залишає за собою право змінювати зовнішній вигляд упаковки та характеристики товару без попереднього повідомлення.

 

Цена: 
1025.00 грн.